UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Operation
gu: કાર્યો
