UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Purchaser
hu: Vevő

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Filter
hu: Szűrő

en: Amount
hu: Összeg

en: Recipient
hu: Címzett

en: Order
hu: Rendelés

en: Operation
hu: Művelet

en: send
hu: küldés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Product
hu: Termék

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: List position
hu: Listapozíció

en: Apply to Order
hu: Érvényes megrendelés

en: Discount type
hu: Engedmény típusa

en: Discount settings
hu: Árengedmények beállítása

en: Discounts
hu: Kedvezmények

en: Line item
hu: Tétel

en: @label is not a valid email address.
hu: @label érvénytelen email cím.
