UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Add
jv: Tambah

en: User
jv: Panganggo

en: Filter
jv: Saring

en: Recipient
jv: Penerima

en: Order
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: User account
jv: Akun panganggo
