UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Recipient
ka: მიმღები
