UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Operation
kk: Операция

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
