UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: User account
mk: Корисничка сметка
