UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: List
ml: പട്ടിക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Purchaser
ml: വാങ്ങുന്നയാൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
