UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау
