UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
