UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Filter
ps: چاڼ

en: Order
ps: اوډون
