UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Order
si: පිලිවෙල

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
