UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Purchaser
sv: Köpare

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Filter
sv: Filtrera

en: Amount
sv: Belopp

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Order
sv: Ordning

en: Operation
sv: Funktion

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Product
sv: Vara

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: User account
sv: Användarkonto

en: List position
sv: Listposition

en: @name replacement patterns
sv: Ersättningsmönster för @name
