UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
