UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Purchaser
uk: Покупець

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Add
uk: Додати

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Filter
uk: Фільтр

en: Amount
uk: Величина

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Order
uk: Послідовність

en: Operation
uk: Дія

en: send
uk: відправлено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Product
uk: Товар

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Created On
uk: Створено

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Gift Certificate
uk: Подарунковий сертифікат

en: List position
uk: Позиція в списку

en: Certificate details
uk: Відомості про сертифікат

en: @name replacement patterns
uk: Шаблони заміни @name

en: Line item
uk: Позиція обліку

en: Multiply
uk: Множення
