UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Add
gl: Engadir

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Filter
gl: Filtro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Order
gl: Orde

en: Operation
gl: Operación

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Product
gl: Produto

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: User account
gl: Conta de usuario

en: List position
gl: Posición na lista

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.

en: Line item
gl: Liña de pedido
