UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Order
mn: Дараалал

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
