UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Amount
sk: Množstvo

en: Email format
sk: Formát emailu

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Order
sk: Poradie

en: Email Body
sk: Text e-mailu

en: Operation
sk: Operácia

en: send
sk: odoslať

en: Product
sk: Produkt

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: User account
sk: Používateľský účet

en: List position
sk: Pozícia v zozname

en: Line item
sk: Položka

en: Coupon code
sk: Kód kupónu
