UC Gift Order (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: City
el: Πόλη

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: Order #:
el: Παραγγελία #:

en: Order Summary:
el: Σύνολο Παραγγελίας:

en: Thanks again for shopping with us.
el: Σας ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε για τις αγορές σας.
