UC Gift Order (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Country
fi: Maa

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Order #
fi: Tilaus #

en: Zone
fi: Vyöhyke

en: Order #:
fi: Tilaus #:

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
fi: Kiitos tilauksestasi, [order-first-name]!

en: Password:
fi: Salasana:

en: Want to manage your order online?
fi: Haluatko hallita tilaustasi verkossa?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
fi: Jos haluat tarkistaa tilauksesi tilanteen, mene etusivulle [store-link] ja klikkaa "Oma käyttäjätili" tai kirjaudu sisään seuraavan linkin avulla:

en: Purchasing Information:
fi: Ostotiedot:

en: Order Summary:
fi: Tilauksen yhteenveto:

en: Products on order:
fi: Tilauksen tuotteet:

en: Thanks again for shopping with us.
fi: Kiitokset asioinnista meillä ja tervetuloa uudelleen!

en: Export to CSV file.
fi: Vie CSV tiedostoon.

en: Show paged records
fi: Näytä tietueet sivuttain

en: Show all records
fi: Näytä kaikki tietueet
