UC Gift Order (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Country
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime

en: Order #
hr: Narudžba

en: Order #:
hr: Narudžba broj:

en: Purchasing Information:
hr: Informacije o kupovini:

en: Order Summary:
hr: Detalji narudžbe:

en: Products on order:
hr: Proizvodi na narudžbi:
