UC Gift Order (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Country
ja: 国

en: #
ja: No.

en: To:
ja: 宛先:

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Order #
ja: 注文番号

en: Zone
ja: ゾーン

en: Order #:
ja: 注文番号:

en: Username:
ja: ユーザー名:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
ja: [order-first-name] 様、ご注文ありがとうございます！

en: An account has been created for you with the following details:
ja: あなたのアカウントを以下の内容で作成いたしました:

en: Password:
ja: パスワード:

en: Want to manage your order online?
ja: ご注文内容を確認、変更するには？

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
ja: ご注文のステータスを確認する必要がおありでしたら、[store-link] にある私達のホームページを訪れてメニューにある「自分のアカウント」をクリックするか、または以下のリンクからログインしてください:

en: Purchasing Information:
ja: 購入情報:

en: Order Summary:
ja: 注文概要:

en: Products on order:
ja: 注文の商品:

en: Thanks again for shopping with us.
ja: 今後ともどうぞよろしくお願い申し上げます。

en: Export to CSV file.
ja: CSVファイルでエクスポート。

en: Show paged records
ja: ページ分けされたレコードを表示

en: Show all records
ja: 全てのレコードを表示
