UC Gift Order (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: To:
kn: ಗೆ:

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Password:
kn: ಗುಪ್ತಪದ(_P):
