UC Gift Order (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: City
lt: Miestas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Zone
lt: Zona

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Model:
lt: Modelis:

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Order !order_id does not exist.
lt: !order_id užsakymas neegzistuoja.

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
lt: Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
lt: Jei norite patikrinti užsakymo būseną, prašome aplankyti mūsų svetainę [store-link] ir paspauskite "Mano erdvė" arba prisijunkite šia nuoroda:

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: Export to CSV file.
lt: Eksprtuoti į CSV failą.

en: Show paged records
lt: Rodyti puslapiuotus įrašus

en: Show all records
lt: Rodyti visus įrašus
