UC Gift Order (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Country
ru: Страна

en: To:
ru: Кому:

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: From:
ru: От:

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Order #
ru: Заказ №

en: Zone
ru: Зона

en: Order #:
ru: Заказ #:

en: Model:
ru: Модель:

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Order !order_id does not exist.
ru: Заказ !order_id не существует.

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
ru: Спасибо за ваш заказ, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
ru: Для Вас была создана учётная запись со следующими параметрами:

en: Password:
ru: Пароль:

en: Want to manage your order online?
ru: Хотите управлять вашими заказами на сайте?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
ru: Чтобы проверить статус заказа, зайдите на главную страницу [store-link] и нажмите на пункт «Моя учётная запись» в меню или войдите по следующей ссылке:

en: Purchasing Information:
ru: Информация о покупке:

en: Order Summary:
ru: Краткая сводка о заказе:

en: Products on order:
ru: Заказанные товары:

en: Thanks again for shopping with us.
ru: Ещё раз спасибо за покупку в нашем магазине!

en: Export to CSV file.
ru: Экспорт в CSV-файл.

en: Show paged records
ru: Просмотреть записи по страницам

en: Show all records
ru: Показать все записи
