UC Gift Order (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Zone
sk: Zóna

en: Order #:
sk: Objednávka č.:

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
sk: Ďakujeme za Vašu objednávku, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
sk: Účet pre Vás bol vytvorený s nasledovnými údajmi:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Want to manage your order online?
sk: Chcete sledovať vašu objednávku online?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
sk: Ak chcete skontrolovať stav Vašej objednávky, navštívte našu stránku na [store-link] a kliknite na "Môj účet" v menu, alebo sa prihláste cez nasledovný odkaz:

en: Purchasing Information:
sk: Informácie o nákupe:

en: Order Summary:
sk: Sumár objednávky:

en: Products on order:
sk: Objednané produkty:

en: Thanks again for shopping with us.
sk: Ďakujeme Vám, že u nás nakupujete.

en: Export to CSV file.
sk: Export do súboru CSV.

en: Show all records
sk: Zobraziť všetky záznamy
