UC Gift Order (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Country
sv: Land

en: To:
sv: Till:

en: City
sv: Stad

en: From:
sv: Från:

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Order #
sv: Beställning #

en: Zone
sv: Zon

en: Order #:
sv: Beställning #:

en: Model:
sv: Modell:

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Order !order_id does not exist.
sv: Beställningen !order_id existerar inte.

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
sv: Tack för din beställning, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
sv: Ett konto har skapats åt dig med följande uppgifter:

en: Password:
sv: Lösenord:

en: Want to manage your order online?
sv: Vill du hantera din beställning on-line?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
sv: Om du behöver kontrollera status på din beställning, vänligen besök vår webbplats på [store-link] och klicka på "Mitt konto" i menyn eller logga in med följande länk:

en: Purchasing Information:
sv: Information om inköp:

en: Order Summary:
sv: Sammanfattning av beställning:

en: Products on order:
sv: Beställda varor:

en: Thanks again for shopping with us.
sv: Tack igen för att du handlade hos oss.

en: Export to CSV file.
sv: Exportera till CSV-fil.

en: Show paged records
sv: Visa sökta poster

en: Show all records
sv: Visa alla registreringar
