UC Gift Order (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Country
ca: País

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Order #
ca: # comanda

en: Order #:
ca: # comanda:

en: Purchasing Information:
ca: Informació de compra:

en: E-mail Address:
ca: Adreça de correu electrònic:

en: Billing Address:
ca: Adreça de facturació:

en: Billing Phone:
ca: Telèfon de facturació:

en: Order Grand Total:
ca: Total general de la comanda:

en: Payment Method:
ca: Mètode de pagament:

en: Order Summary:
ca: Resum de la comanda:

en: Products Subtotal:
ca: Subtotal dels productes:

en: Total for this Order:
ca: Total per aquesta comanda:

en: Products on order:
ca: Productes de la comanda:

en: Export to CSV file.
ca: Exporta a un fitxer CSV.

en: Show all records
ca: Mostra tots els registres
