UC Gift Order (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Country
da: Land

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Order #
da: Ordre #

en: Shipping Address:
da: Leveringsadresse:

en: Order #:
da: Ordre #:

en: Shipping Method:
da: Forsendelsesmetode:

en: Username:
da: Brugernavn:

en: Order !order_id does not exist.
da: Ordre !order_id eksisterer ikke.

en: An account has been created for you with the following details:
da: En konto er oprettet til dig med følgende oplysninger:

en: Password:
da: Adgangskode:

en: Want to manage your order online?
da: Vil du håndtere din ordre online?

en: Purchasing Information:
da: Købsinformation:

en: E-mail Address:
da: E-mail-adresse:

en: Billing Address:
da: Faktureringsadresse:

en: Billing Phone:
da: Tlf.nr. (fakturering):

en: Shipping Phone:
da: Tlf.nr. (levering):

en: Order Grand Total:
da: Ordre total:

en: Payment Method:
da: Betalings metode:

en: Order Summary:
da: Ordre resumé:

en: Shipping Details:
da: Leveringsoplysninger:

en: Products Subtotal:
da: Varer total:

en: Total for this Order:
da: Total for denne ordre:

en: Products on order:
da: Varer på ordre:

en: (!price each)
da: (!price pr. styk)

en: Where can I get help with reviewing my order?
da: Hvor kan jeg få hjælp med at gennemgå min ordre?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
da: Bemærk: Denne e-mail er en automatisk meddelelse. Undlad venligst at besvare denne besked.

en: Thanks again for shopping with us.
da: Tak fordi du handlede med os.

en: Export to CSV file.
da: Eksport

en: Show paged records
da: Vis sideinddelte poster

en: Show all records
da: Vis alle poster
