UC Gift Order (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Country
et: Riik

en: #
et: nr

en: City
et: Linn

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Order #
et: Tellimus nr

en: Zone
et: Tsoon

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: E-posti aadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Maksja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Order Date:
et: Tellimuse kuupäev:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
et: Täname tellimuse eest, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
et: Kui on vaja oma tellimuse olekut kontrollida, siis külastage meie poe lehekülge !store_link ja klikake menüüs lingile "Minu konto" või kasutage sisse logimiseks järgnevat linki:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
et: Et rohkem teada saada oma !store_link tellimuste kohta, külastage <a href="!store_help_url">poe abilehte</a>.
