UC Gift Order (6.x-1.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Country
ga: Tír

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal Code
ga: Cód Poist
