UC Gift Order (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Country
he: מדינה

en: City
he: עיר

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: Shipping Address:
he: כתובת משלוח:

en: Order #:
he: מספר הזמנות:

en: Shipping Method:
he: צורת משלוח:

en: Want to manage your order online?
he: ברצונך לנהל את הזמנתך ברשת?

en: Purchasing Information:
he: מידע רכישה

en: E-mail Address:
he: כתובות דוא"ל

en: Billing Address:
he: כתובת לחיוב

en: Billing Phone:
he: טלפון המזמין:

en: Shipping Phone:
he: טלפון משלוח:

en: Order Grand Total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Payment Method:
he: צורת התשלום:

en: Order Summary:
he: סיכום הזמנה:

en: Shipping Details:
he: פרטי משלוח:

en: Products Subtotal:
he: מחיר המוצרים ללא תוספות:

en: Total for this Order:
he: סה"כ להזמנה זו:

en: Products on order:
he: מוצרים בהזמנה זו:

en: Where can I get help with reviewing my order?
he: היכן אוכל למצוא עזרה בסקירת ההזמנה שלי?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
he: שימו לב: הודעת דואר אלקטרוני זו הינה הודעה אוטומטית. אנא אל תענו להודעה זו.

en: Export to CSV file.
he: ייצוא לקובץ CSV (אקסל)

en: Show all records
he: הצג את כל הרשומות

en: Order Date:
he: תאריך ההזמנה:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
he: תודה על הזמנתך, !order_first_name!

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
he: ללמוד עוד כיצד לנהל את הזמנתך ב !store_link, אנא בקר/י  <a href="!store_help_url">בעמוד העזרה</a>.
