UC Gift Order (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Country
nl: Land

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Zone
nl: Provincie

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: Shipping Method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Order !order_id does not exist.
nl: Bestelling !order_id bestaat niet.

en: An account has been created for you with the following details:
nl: Er is een account voor u aangemaakt met de volgende gegevens:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Want to manage your order online?
nl: Wilt u uw bestelling online bekijken?

en: Purchasing Information:
nl: Aankoopinformatie:

en: E-mail Address:
nl: E-mailadres:

en: Billing Address:
nl: Factuuradres:

en: Billing Phone:
nl: Telefoon factuuradres:

en: Shipping Phone:
nl: Telefoon verzendadres:

en: Order Grand Total:
nl: Totaal te voldoen:

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Order Summary:
nl: Bestellingsoverzicht:

en: Shipping Details:
nl: Verzendgegevens:

en: Products Subtotal:
nl: Subtotaal producten:

en: Total for this Order:
nl: Totaalbedrag van deze bestelling:

en: Products on order:
nl: U heeft de volgende producten besteld:

en: (!price each)
nl: (!price p/stuk)

en: Where can I get help with reviewing my order?
nl: Waar kan ik informatie krijgen over mijn bestelling?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
nl: Deze e-mail is automatisch gegenereerd.

en: Thanks again for shopping with us.
nl: Hartelijk dank voor uw bestelling.

en: Export to CSV file.
nl: Exporteer naar CSV-bestand.

en: Show paged records
nl: Toon gepagineerde rijen

en: Show all records
nl: Toon alle rijen

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: Street 1
nl: Straat 1

en: Street 2
nl: Straat 2

en: Gift Message:
nl: Gift bericht:

en: Gift Order
nl: Gift bestelling

en: Let customers mark an order as a gift and provide a gift card message.
nl: Hiermee kunnen klanten een bestelling als een cadeau markeren en een cadeautekst aanmaken.

en: Gift Status
nl: Cadeaustatus

en: Is this order a gift?
nl: Is deze bestelling een gift?

en: Is this a gift order?
nl: Is dit een cadeaubestelling?

en: A message will be included in the order if this is checked.
nl: Indien geselecteerd, zal een boodschap in de bestelling opgenomen worden.

en: Gift message
nl: Cadeau bericht

en: Enter the message to be included with your gift.
nl: Voer een bericht in dat bij het cadeau gevoegd moet worden.

en: Gift Message
nl: Tekst bij het cadeau

en: This order is a gift!
nl: Deze bestelling is een cadeau!

en: This order is a gift
nl: Deze bestelling is een cadeau

en: Enter a message to be included with your gift.
nl: Voer een bericht in dat bij het cadeau gevoegd moet worden.

en: Order Date
nl: Bestellingsdatum

en: No Gift Order receipients found
nl: Er zijn geen ontvangers van de cadeau bestellingen gevonden

en: Gift recipients
nl: Ontvangers van een cadeau

en: Determines if an Ubercart order was purchased as a gift.
nl: Bepaald of een Ubercart bestelling als een cadeau is gekocht.

en: The row id.
nl: De rij id.

en: The identifier of the order.
nl: De identificatie van de bestelling.

en: Is this a Gift?
nl: Is dit een cadeau?

en: A short message for the recipient of the gift.
nl: Een kort bericht voor de ontvanger van het cadeau.

en: Order Date:
nl: Besteldatum:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
nl: Bedankt voor uw bestelling, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nl: Indien u de status van uw bestelling wilt bekijken kunt u inloggen op:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
nl: Wilt u meer weten over het beheren van uw bestellingen bij !store_link? Bezoek dan onze <a href="!store_help_url">helppagina</a>
