UC Gift Order (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Country
uk: Країна

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Zone
uk: Зона

en: Shipping Address:
uk: Адреса доставки:

en: Order #:
uk: Замовлення #:

en: Shipping Method:
uk: Спосіб доставки:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Order !order_id does not exist.
uk: Замовлення !order_id не існує.

en: An account has been created for you with the following details:
uk: Для вас був створений обліковий запис з наступними даними:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Want to manage your order online?
uk: Чи хочете мати можливість керування своїм замовленням онлайн?

en: Purchasing Information:
uk: Інформація про покупку:

en: E-mail Address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Billing Address:
uk: Адреса платника:

en: Billing Phone:
uk: Номер телефону платника:

en: Shipping Phone:
uk: Контактний номер телефону:

en: Order Grand Total:
uk: Загальна сума замовлення:

en: Payment Method:
uk: Спосіб оплати:

en: Order Summary:
uk: Перегляд замовлення:

en: Shipping Details:
uk: Подробиці доставки:

en: Products Subtotal:
uk: Товарний підсумок:

en: Total for this Order:
uk: Сума замовлення:

en: Products on order:
uk: Товари у замовлені:

en: (!price each)
uk: (!price за шт.)

en: Where can I get help with reviewing my order?
uk: Де я можу отримати допомогу щодо перегляду мого замовлення?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
uk: Занотуйте, будь ласка: Надсилання електронного повідомлення виконує робот. Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення.

en: Thanks again for shopping with us.
uk: Ще раз дякуємо за те що зробили покупки в нас.

en: Export to CSV file.
uk: Експортувати до CSV-файла.

en: Show paged records
uk: Розбити на сторінки

en: Show all records
uk: Дивитись усі записи

en: SKU:
uk: Артикул:

en: Order Date:
uk: Дата замовлення:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
uk: Дякуємо за замовлення, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
uk: Якщо потрібно перевірити статус замовлення, перейдіть на головну сторінку !store_link і натисніть на пункт меню "Мій  обліковий запис" або перейдіть за наступним посиланням:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
uk: Аби більше дізнатися про роботу з вашими замовленнями в магазину !store_link, будь ласка, відвідайте нашу <a href="!store_help_url">сторінку довідки</a>.
