UC Gift Order (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Shipping Address:
ar: عنوان الإيصال:

en: Shipping Method:
ar: طريقة الإيصال:

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: An account has been created for you with the following details:
ar: تم إنشاء حساب لك بالتفاصيل التالية:

en: Password:
ar: كلمة المرور

en: Want to manage your order online?
ar: هل تريد تسيير طلبك على الشبكة؟

en: Purchasing Information:
ar: معلومات الشراء:

en: E-mail Address:
ar: عنوان البريد الإلكتروني:

en: Billing Address:
ar: عنوان الفوترة:

en: Billing Phone:
ar: هاتف الفوترة

en: Shipping Phone:
ar: هاتف الإيصال:

en: Order Grand Total:
ar: المجموع الإجمالي للطلب:

en: Payment Method:
ar: طريقة الدفع:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
ar: شكرا على طلبك، !order_first_name
