UC Gift Order (6.x-1.3) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Country
cs: Země

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Order #
cs: Objednávka #

en: Zone
cs: Časová zóna

en: Shipping Address:
cs: Dodací adresa:

en: Order #:
cs: Obj. č.:

en: Shipping Method:
cs: Způsob dodání:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: An account has been created for you with the following details:
cs: Byl pro vás vytvořen nový uživatelský účet s následujícími údaji:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Want to manage your order online?
cs: Chcete spravovat Vaší objednávku online?

en: Purchasing Information:
cs: Informace o nákupu:

en: E-mail Address:
cs: E-mailová adresa

en: Billing Address:
cs: Fakturační adresa:

en: Billing Phone:
cs: Telefon:

en: Shipping Phone:
cs: Telefon pro dodání:

en: Order Grand Total:
cs: Celková cena objednávky:

en: Payment Method:
cs: Způsob zaplacení:

en: Order Summary:
cs: Souhrn objednávky:

en: Shipping Details:
cs: Podrobnosti dodání:

en: Products Subtotal:
cs: Mezisoučet produktů:

en: Total for this Order:
cs: Celkem pro tuto objednávku:

en: Products on order:
cs: Objednané produkty:

en: (!price each)
cs: (!price/ks)

en: Where can I get help with reviewing my order?
cs: Kde dostanu pomoc s překontrolováním mé objednávky?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
cs: Poznámka: Tato emailová zpráva je generována automaticky. Prosím, neodpovídejte na tuto zprávu.

en: Thanks again for shopping with us.
cs: Ještě jednou děkujeme, že nakupujete u nás.

en: Export to CSV file.
cs: Exportovat do CSV souboru.

en: Show paged records
cs: Ukázat záznamy stránkovaně.

en: Show all records
cs: Ukázat všechny záznamy

en: SKU:
cs: Kód zboží:

en: Order Date:
cs: Datum objednávky:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
cs: Děkujeme za objednávku, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
cs: Pro kontrolu stavu objednávky můžete navštívit domovskou stránku našeho obchodu na adrese !store_link a přejít na "Můj účet", nebo se přihlásit pomocí následujícího odkazu:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
cs: Pro více informací, jak spravovat vlastní objednávky v obchodu !store_link, můžete navštívit <a href="!store_help_url">stránku s nápovědou</a>.
