UC Gift Order (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Zone
lv: Zona

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Shipping Method:
lv: Piegādes veids:

en: Order !order_id does not exist.
lv: Pasūtijums - !order_id - neeksistē

en: An account has been created for you with the following details:
lv: Ir izveidots lietotāja konts ar sekojošu informāciju:

en: Want to manage your order online?
lv: Vai vēlaties apskatīt savu pasūtījumu tiešsaistē?

en: Purchasing Information:
lv: Pirkuma informācija:

en: E-mail Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Billing Address:
lv: Maksātāja adrese:

en: Billing Phone:
lv: Maksātāja telefons:

en: Shipping Phone:
lv: Piegādes telefons:

en: Order Grand Total:
lv: Rēķina kopsumma:

en: Payment Method:
lv: Maksājuma veids:

en: Order Summary:
lv: Pasūtījuma kopsavilkums:

en: Shipping Details:
lv: Piegādes informācija:

en: Products Subtotal:
lv: Summa par precēm:

en: Total for this Order:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Products on order:
lv: Preces pasūtījumā:

en: Where can I get help with reviewing my order?
lv: Kur meklēt palīdzību sakarā ar šo pasūtījumu?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lv: Jūsu ievērībai: šis e-pasts ir automātiski ģenerēts. Lūdzu neatbildiet uz šo e-pastu.

en: Thanks again for shopping with us.
lv: Paldies par pirkumu.
