UC Gift Order (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Country
oc: País

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Password:
oc: Senhal :
