UC Gift Order (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Order #
vi: Đơn hàng #

en: Zone
vi: Vùng

en: Order #:
vi: Đơn hàng #:

en: Username:
vi: Tên người dùng:

en: Order !order_id does not exist.
vi: Đơn hàng !order_id không tồn tại.

en: Password:
vi: Mật khẩu:

en: E-mail Address:
vi: Địa chỉ thư điện tử:

en: Payment Method:
vi: Phương thức Thanh toán:

en: Products on order:
vi: Các sản phẩm trên đơn hàng:

en: Export to CSV file.
vi: Xuất ra tập tin CSV.

en: Show all records
vi: Hiện tất cả các bản ghi
