UC Gift Order (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Country
fa: کشور

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order #:
fa: سفارش #:

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: An account has been created for you with the following details:
fa: یک حساب کاربری با جزئیات زیر برای شما ایجاد گردید:

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Want to manage your order online?
fa: قصد مدیریت آنلاین سفارش خود را دارید؟

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
fa: اگر نیاز به بررسی وضعیت سفارش خود دارید، لطفا در صفحه ی اصلی [store-link] بر روی "حساب کاربری من" در منو کلیک کنید یا با استفاده از لینک زیر وارد شوید:

en: Purchasing Information:
fa: اطلاعات خرید:

en: Order Summary:
fa: خلاصه سفارش:

en: Thanks again for shopping with us.
fa: باز هم از خرید با ما تشکر می‌کنیم.

en: Export to CSV file.
fa: صدور به فایل CSV.

en: Show paged records
fa: نمایش سوابق صفحه‌بندی شده

en: Show all records
fa: نمایش همه سوابق
