UC Gift Order (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Country
gl: País

en: To:
gl: Para:

en: Order #
gl: Orde

en: Zone
gl: Zona

en: Order #:
gl: Pedido #:

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Password:
gl: Contrasinal

en: Order Summary:
gl: Resumo do Pedido:

en: Products on order:
gl: Productos no pedido:

en: Export to CSV file.
gl: Exportar a un ficheiro CSV.

en: Show all records
gl: Amosar todos os rexistros
