UC Gift Order (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Country
id: Negara

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Postal Code
id: Kode Pos

en: Order #
id: # Order

en: Zone
id: Zona
