UC Gift Order (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Country
is: Land

en: To:
is: Til:

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Order #:
is: Pöntun nr:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
is: Kærar þakkir fyrir pöntunina, [order-first-name]!

en: Want to manage your order online?
is: Viltu skoða pöntun þína á netinu?

en: Order Summary:
is: Yfirlit pöntunar:

en: Products on order:
is: Vörur sem keyptar voru:

en: Thanks again for shopping with us.
is: Kærar þakkir fyrir að versla hjá okkur.
