UC Gift Order (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Zone
pl: Strefa

en: Order Grand Total:
pl: Całkowita suma zamówienia:

en: Products Subtotal:
pl: Podsuma produktów:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
pl: Dziękujemy za złożenie zamówienia, !order_first_name!
