UC GoPay (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: yes
lv: jā

en: view
lv: skatīt

en: None
lv: Nav

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: no
lv: nē

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: First name
lv: Vārds

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Interface
lv: Interfeiss
