UC GoPay (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: yes
mn: тийм

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: no
mn: үгүй

en: Logo
mn: Лого

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код
