UC GoPay (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: yes
ta: ஆம்

en: view
ta: பார்

en: None
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: no
ta: இல்லை

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Code
ta: நிரல்

en: Interface
ta: இடைமுகம்
