UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: yes
bs: da

en: None
bs: Nijedan

en: Preview
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: First name
bs: Ime
