UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: yes
ja: はい

en: view
ja: ビュー

en: None
ja: なし

en: Preview
ja: プレビュー

en: Unknown
ja: 不明

en: no
ja: いいえ

en: Logo
ja: ロゴ

en: Disclaimer
ja: 免責事項

en: Send
ja: 送信

en: Code
ja: コード

en: First name
ja: 名

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Offline
ja: オフライン

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ja: テストのためのSandboxのアカウントを登録し、使用します。

en: Interface
ja: インターフェース
