UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: yes
oc: òc

en: view
oc: veire

en: None
oc: Pas cap

en: Preview
oc: Apercebut

en: Unknown
oc: Desconegut

en: no
oc: non

en: Logo
oc: Lògo

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde

en: Interface
oc: Interfàcia
