UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: yes
sv: ja

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Unknown
sv: Okänd

en: no
sv: nej

en: Logo
sv: Logotyp

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Send
sv: Skicka

en: Code
sv: Kod

en: First name
sv: Förnamn

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
sv: Registrera dig för ett sandlådekonto gjort för testning.

en: Interface
sv: Gränssnitt

en: Secret
sv: Hemlighet
